Правила та умови ГПС”ААДО”Асистент”

Дякуємо, що завітали на наш веб-сайт!

Будь-яке користування нашим веб-сайтом або його вмістом регулюється наступними Правилами та умовами. Використання веб-сайту з боку користувача є переконливим доказом того, що користувач прочитав, зрозумів та прийняв нижченаведені Правила та умови. Якщо Ви не бажаєте приймати ці Правила та умови, будь ласка, не користуйтесь даним веб-сайтом.

Кожен користувач нашого веб-сайту однозначно приймає всі ризики та наслідки, прямі чи непрямі, відомі чи невідомі, пов'язані з користуванням цим веб-сайтом та\чи використанням його вмісту.

Кожен користувач веб-сайту однозначно визнає, що Громадська правозахисна спілка “Асоціація адвокатів Дніпропетровської області ”Асистент” (далі - ГПС”ААДО”Асистент”) не несе ніякої відповідальності, явної чи припущеної, за точність, адекватність або повноту інформації веб-сайту, а також за наслідки, прямі або непрямі, відомі чи невідомі, унаслідок використання веб-сайту, а використання також будь-якого посилання з цього веб-сайту на інший веб-сайт чи на його вміст.

Кожен користувач веб-сайту однозначно визнає положення, що ГПС”ААДО”Асистент” не несе жодної відповідальності за безперервну чи безпомилкову роботу веб-сайту, та порядок його роботи; ані гарантує чи заявляє, що веб-сайт не містить вірусів чи інших шкідливих компонентів.

Кожен користувач веб-сайту однозначно визнає, що ГПС”ААДО”Асистент” не несе жодної відповідальності, прямої чи опосередкованої, перед будь-якою особою чи організацією, включаючи, без обмежень, будь-яку установу, корпорацію, асоціацію, профспілку чи інше об’єднання будь-якого іншого типу, за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, прямими, непрямими, випадковими, спеціальними, штрафними або будь якими іншими видами збитків), що виникли у зв'язку з використанням, неправильним використанням або неможливістю використання цього веб-сайту.

Кожен користувач надалі однозначно погоджується, що веб-сайт може включати посилання на інші веб-сайти, дискусійні групи та домашні сторінки, які можуть містити або спрямувати користувача до вмісту, включаючи особисті думки та інші форми самовираження третіх сторін, на широкі та різноманітні теми, в тому числі суперечливі та делікатні. Кожен користувач надалі однозначно визнає, що ГПС”ААДО”Асистент” ані схвалює, ані попереджає, ані будь яким іншим способом попередньо не формує уявлення користувача веб-сайту стосовно їхнього вмісту.

Проте кожен користувач наразі однозначно попереджені, що певний вміст може образити деяких відвідувачів веб-сайту. Тому кожен користувач, що відчуває, що йому може бути завдана образа даним вмістом, має негайно припинити користування веб-сайтом.

Кожен користувач однозначно погоджується й визнає, що веб-сайт по своїй суті є публічним середовищем. Кожен користувач веб-сайту однозначно визнає, що ніяких гарантій конфіденційності немає та не може бути для нього зроблено із боку ГПС”ААДО”Асистент” при використанні цього веб-сайту.